علیرضا الیادرانی

سلام دنیا

This is Sariina

سارینا یک شرکت نرم افزاری با تمرکز بر روی کسب و کار آنلاین است. به زبان ساده ما به شما کمک میکنیم که  کسب و کار خودتان را از طریق اینترنت توسعه دهید. هر کسب و کاری برای خود چشم اندازی (vision) دارد و به دنبال یک “ترین” است. ما در سارینا به دنبال سه تا از آنها هستیم.

 

بهترین محل کار، برای لایق ترین تیم، برای توسعه برترین محصولات.

 

برای رسیدن به هر کدام از این “ترین” ها راهی طولانی در پیش داریم. اما از همین ابتدا سعی میکنیم راه خود را از کلیشه های  شرکت داری جدا کنیم. برای هر آیین نامه  و شیوه‌ی کاری، مطالعه و بررسی طولانی انجام میدهیم و بعد ساده ترین و کاربردی ترین و جذاب ترین آنها را انتخاب میکنیم و سعی میکنیم آن را بهبود دهیم.

به همین دلیل است که فکر میکنیم با بقیه فرق داریم. فعلا جسارت نمیکنیم بگوییم بهترینیم، اما  میدانیم که اولویت هایمان با اکثر شرکت ها فرق دارد. ما به دنبال راه اندازی استارتاپ نیستیم. دوست داریم کسب و کارمان در سارینا سالهای سال ادامه داشته باشد و بتوانیم خدمات خود را هر روز با کیفیت تر و خلاقانه تر به مشتریانمان ارائه کنیم.

علیرضا الیادرانی

مدیر عامل و برنامه نویس شرکت سارینا. از سال ۸۱ کار حرفه ای خودش را در برنامه نویسی و طراحی وب شروع کرده است. در چند سال اخیر مدیر فنی فروشگاه اینترنتی ورچین بود و از سال ۹۲ شرکت سارینا را با سرمایه گذاری شرکت آتیه داده پرداز تاسیس کرد.

 1. دوشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ عماد
  وَ مِن الله تَوفیق.
 2. سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ حمید توکلی
  من از بین اعضای تیم خوب شما فقط فرزان بالکانی را میشناسم. همین یک نفر برای اینکه دومین "ترین" شما را از همان ابتدا باور کرده و بپذیرم کافی است.
  "ترین" اولی و سومی را "ترین" دومی می سازد. امید آنکه مسیر را به درستی و با موفقیت بپیمایید.
  • علیرضا الیادرانی
   سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ علیرضا الیادرانی
   ممنون حمید جان، به نکته خوبی اشاره کردی، البته اگر اول و سومی فراهم نباشد، دومین ترین بوجود نمی آید. حتی اگر هم بوجود بیاید دوام زیادی نخواهد آورد. در کل از نظر من این سه به هم وابسته و پیوسته هستند.
  • فرزان بالکانی
   یکشنبه، ۴ خرداد ۱۳۹۳ فرزان بالکانی
   حمید توکلی عزیز، از لطفی که نسبت به من داری و همیشه داشتی ممنونم
 3. سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ علی جوادی
  سلام سارینا
 4. سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ سمانه اليادراني
  موفق باشيد ❤️
 5. سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ هیلدا نکومند
  تولد وب لاگ سارینا مبارک باشد و با آرزوی موفقیتهای بسیار برای شما
 6. سه شنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ فرزاد نجاریان
  از زیبایی این صفحه و مطلب اول خیلی لذت بردم. با آرزوی موفقیت
 7. سه شنبه، ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ بهنام اسلمی
  سلام بر سارینا.
 8. جمعه، ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ محمدرضا عباسی
  موفق باشید